دوره یکساله ایجاد و راهبری استارتاپ حوزه انرژی

درباره دوره

4 سال تجربه در حوزه استارتاپ های ایرانی نشان میدهد مشکل اغلب بنیانگذاران کمبود دانش  و مهارت های مدیریتی است و همین کمبودها منجر به شکست و دلسردی اغلب آنها میشود.برنامه آموزشی تدوین شده در مرکز نوآوری 313 با هدف توسعه مهارت های فردی و گروهی در تیم های استارتاپی ایرانی و افراد علاقه مند به حوزه خلق ارزش طراحی شده است.در این برنامه از پایه مقدماتی برای طراحی ارزش های مشتری پسند تا راهبری کامل یک برنامه استارتاپی تا زمان شروع تغییر و تبدیل برنامه به شرکت تجاری پوشش داده شده است.

استاندارد و منابع مطالعاتی  مورد استفاده در این برنامه بر اساس آخرین متدولوژی روز دنیا بوده و در انتهای دوره میتوانید مدرک حرفه ای دریافت کنید که مورد تایید دانشگاههای معتبر بین المللی است.

این برنامه به صورت ماژولار طراحی شده به نحوی که میتوانید در هر بخشی که فکر میکنید به آن نیاز دارید ثبت نام کنید یا اینکه کل دوره را بگذرانید.

تمرکز این برنامه بر روی استارتاپ های حوزه انرژی است اما نکته مهم این است که این برنامه کاملا برای همه حوزه های استارتاپی قابل استفاده است.

ظرفیت هر برنامه :

25 نفر 

پیش نیازهای علمی دوره :

کافی است در یکی از حوزه های نرم افزار،سخت افزار،مکانیک،مهندسی انرژی،شیمی،فیزیک،مهندسی شیمی،ریاضی،مهندسی صنایع،بیو تکنولوژی،نانوتکنولوژی،مهندسی مواد،مهندسی برق،مهندسی خودرو،راه آهن و هر رشته ای که با حوزه انرژی سرو کار دارد علاقه مندی،تخصص و تجربه داشته باشید و علاقه مند باشید کسب و کار خودتان را راه بیندازید.

هزینه ها شامل :

پذیرایی ،منابع آموزشی،ابزارهای آموزشی 

در صورت تمایل هزینه صدور گواهینامه دوره  هزینه صدور گواهی نامه حضور به صورت جداگانه دریافت میشود.

برنامه آموزشی سال 1397

 

همکاری

فرم ثبت نام مربیان

اگر مربی هستید و فکر میکنید میتونید تجاربتون رو در اختیار علاقه مندان بزارید فرم منتورشیپ رو تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید.

فرم معرفی مربی

اگر مربی میشناسید که فکر میکنید میتونه تجاربش رو در اختیار علاقه مندان بزاره این فرم رو تکمیل کنید .

فرم  اعلام مشکل

ما اینجا کلی فکر خلاق و مستعد داریم که آموزش میبنن و تبدیل میشن به موتور حل مشکل اگر مشکلی دارید و میخواید راه حل خلاقانه براش پیدا بشه این فرم رو تکمیل کنید.