فرصت های پیشنهادی برای کسب و کار 1395(4)

محسن 19 مارس 2016 0
1 روز به تعطیلات  نوروز مانده و ما در بنیاد پرش سعی خواهیم کرد تا شما را با فرصت هایی که ممکن است در سال آینده با بهره گیری از آنها بتوانید استارتاپ های موفقی را بسازید به شما معرفی کنیم . تا کنون سه فرصت معرفی شده است .امیدواریم بتوانید از این فرصت ها  کسب و کار  های موفقی را شکل بدهید .نکته قابل توجه اینکه این فرصت ها بر اساس بازار ایران طراحی شده اند .

یکی از مهترین ابزار های کشف فرصت در کسب و کار استفاده از روند های کلان رفتار مردم و بازار است . امروز با بهره گیری از این بازار به بررسی یکی از بازار های پر طرفدار در ایران و منطقه خاورمیانه اشاره میکنیم که جمعیتی بالغ بر 170 میلیون نفر مخاطب دارد که در حوزه مرود بررسی ما رتبه های اول تا چهارم مصرف را دارند. بله این جمعیت زنان منطقه خاورمیانه است که در دنیا دارای بالاترین رتبه ها در مصرف مواد آرایشی و زیبایی هستند . تنها در ایران  میزان سالانه مصرف لوازم آرایشی 144000 میلیارد تومان است .

این حوزه به دلیل مشتریان زیاد دارای فرصت های متعدد در راه اندازی کسب و کار های استارتاپی است .اما یادتان باشد استارتاپ دو مفهوم اساسی را همراه خود دارد اول قابل گسترش بودن دوم رشد غول آسا پس به این فرک نیفتید که مغازه لوازم آرایش راه بیندازید یا اینکه یک سایت فروشگاهی  شما باید با شنیدن داستان مشتریان مشکلاتشان را بیابید و برای آنها راه حل های نوآورانه بدهید .

خوشبختانه در شنیدن داستان های  مشتریانتان (خانمها) با مشکل مواجه نمیشوید !!:)

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.