ابزار :بوم مدل کسب و کار تویوتا (Toyota)

محسن 20 جولای 2015 0

تویوتا، معروف‌ترین شرکت خودروساز ژاپنی است. تولیدات تویوتا انواع خودرو و کامیونت (دینا) و کامیون (هینو) – کوچک شهری (دایهاتسو) و لوکس (لکسوس) را تولید می‌کند.

«تويوتا» نامي است كه بيش از يك خودروساز معنا مي دهد. تويوتا نمادي است از توسعه قوي يك شركت، از كسب و كار خانوادگي به يك شركت حقيقتا جهاني.

شايد اگر همت و رؤيا و خطرپذيري كيشيروتويودا در راه‌اندازي خط توليد موتور گازوئيلي كوچك در گوشه اي از كارخانه ريسندگي پدر خود نبود امروز چنين تويوتاي متفاوتي وجود نداشت. تويوتا نمادي است از مديريت موفق و مبتكر كه بسياري ايده ها و انديشه هاي خلاق نظير نظام آراستگي (5S)، بهبود مستمر (كايزن)، سيستم كانبان، سيستم توليد ناب و JIT را به دنيا عرضه كرده است. همين ريشه هاي اصيل و مقوي است كه درخت تناور تويوتا را به گونه اي تقويت كرده است كه هر رقيبي را در برابر خود كنار مي زند.

اما این خودرو ساز چطور و با چه مدلی این امپراطوری را راه انداخته است ؟ جواب در ارزش پیشنهادی این شرکت است . ارزشی با نام خودرو با کیفیت و با دوام .برای شناخت بیشتر مدل کسب و کار تویوتا میتوانید از لینک زیر ان را دریافت و مطالعه کنید .

لینک دریافت بوم مدل کسب و کار تویوتا (Toyota)

پاسخی بگذارید »

شما باید وارد شوید تا بتوانید کامنت بگذارید.