آگاهی

 تبدیل شدن به یک  کارآفرین را شاید بتوان بزرگترین تغییر زندگی هر فرد دانست .اولین قدم برای ایجاد یک تغییر ، آگاهی کامل از نیاز به تغییر است. آگاهی زمانی به دست می‌آید که هر فرد  ماهیت تغییر، را به درستی درک کند  و از دلایل نیاز  به تغییر و خطرات احتمای ناشی از تغییر و همچنین عواقب ناشی از  مقاومت در مقابل تغییر آگاه باشد.

برای قدم گذاشتن در مسیر کارآفرینی آگاهی  مقدمه و اصلی ترین گام است .با مشاهده اولین نشانه‌های تغییر، افراد برای یافتن جواب سوال‌های خود به تکاپو می‌افتند. با اعمال یک تغییر در مسیر زندگی ، اطرافیان شما  شروع به پرسیدن سوال‌هایی از شما می‌کنند. سوال‌هایی از این دست که چرا این تغییر لازم است؟ چرا الان باید این تغییر انجام شود؟ چه ایرادی در کاری که در حال حاضر انجام می‌دهی وجود دارد؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر این تغییر انجام نشود؟

eft-consciousness2

هر فرد که در مسیر کارآفرینی قدم میگذارد باید به خوبی این سوالات را بشناسد و جواب های درست و مستدل  برای انها داشته باشد تا بتواند محیط را با خود همراه سازد .بنیاد پرش در راستای افزایش سطح آگاهی و تمایل  عمومی به حوزه کارآفرینی مجموعه سخنرانی های منظمی را با تمرکز بر  آگاهی بخشی به آحاد جامعه  برای آمادگی جهت تغییر برگزار میکند .

اطلاعات این کارگاهها و سخنارنی ها به صورت دوره ای و بر اساس زمانبدنی اعلام  میشود .